timo1990 prowadzi tutaj blog rowerowy

Ludzie co z tą Polską?

  d a n e    w y j a z d u 16.18 km 0.00 km teren 00:37 h Pr.śr.:26.24 km/h Pr.max:44.00 km/h Temperatura: HR max: (%) HR avg: (%) Podjazdy: m Kalorie: kcal Rower:Peugeot
Czwartek, 17 lipca 2014 | dodano: 17.07.2014

Trzeci rok pracuję za granicą i do kraju przyjeżdżam parę razy w roku. Moja aktywność rowerowa spadła, ale tylko jak mam okazję pojeździć to odkurzam rower i heja. Dzisiaj trzeci raz byłem pojeździć od kiedy przyjechałem na urlop i miałem dwie żenujące sytuacje.
Wczoraj ktoś wyprzedził mnie białym Peugotem 106 tylko po to by za chwilę hamować i skręcić w prawo. Dobrze, że mam refleks, bo jak bym nie zahamował to różnie by się mogło to skończyć. Natomiast dzisiaj niepełnosprawna ruchowo osoba nie rozglądając się wtargnęła z podporządkowanej wózkiem elektrycznym. Jadąc z górki zacząłem ostro hamować bo po drugiej stronie z kolei Peugeotem 206 wyjeżdżał koleś i chwała mu za to, że zachował zdrowy rozsądek i widząc całą sytuacje poczekał, bo chcąc nie chcąc znalazłem się na jego pasie. To, że ktoś jest upośledzony ruchowo nie zwalnia go z myślenia. Dodam, że na chodniku stały dwie kobiety, które prawdopodobnie były z nim. 

Zaczyna mi odchodzić chęć jeżdżenia patrząc na to wszystko, ludzie jeżdzą bez kultury albo zachowują się święte krowy. 

Miałem pojeździć więcej, ale chmura z deszczem przyszła ;]
komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa iataz
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy timo1990.bikestats.pl